Menü

Kapat

QNAP x Wasabi ile işbirliğini duyurdu!

QNAP, Yüksek Maliyet Verimliliği ve Olağanüstü Performans için Wasabi Bulut Nesnesi Depolamasını Entegre Ediyor.

QNAP® Systems, Inc. (QNAP), bugün ABD merkezli bulut nesnesi depolama alanı olan Wasabi Technologies, Inc. (Wasabi) ile işbirliğini duyurdu. Wasabi Hot Cloud Storage’ın HybridMount, VJBOD Cloud ve Hybrid Backup Sync 3 (HBS 3) dahil olmak üzere çeşitli QNAP çözümlerine entegrasyon sağlıyor. QNAP NAS kullanıcıları artık basit fiyatlandırma, mükemmel maliyet verimliliği ve ödün vermeyen yüksek performans sunan bir bulut nesne depolama hizmetinin tadını çıkarabilir.

Ürün yöneticisi Josh Chen, “Popüler Wasabi Sıcak Bulut Depolama hizmetini destekleyerek QNAP NAS kullanıcılarına hızlı yanıt veren, düşük maliyetli ve genişlemede esnek olan serbestçe bir hibrit bulut çözümü oluşturmak için daha fazla seçenek sunuyoruz” dedi.

HybridMount, QNAP’ın Wasabi gibi büyük bulut depolama hizmetlerine erişimi hızlandırmak için dosya tabanlı bulut depolama ağ geçidi çözümüdür. VJBOD Bulut blok tabanlı bulut depolama ağ geçidi, QNAP NAS kullanıcılarının ek yerel veri deposuyla bulut nesnesi depolama erişimini hızlandırmasına olanak vererek kullanılabilirliği ve güvenilirliği daha da artırır. HBS 3, olağanüstü durum kurtarma planlarında kullanıcılara yardımcı olmak için QNAP’ın veri yedekleme / geri yükleme / senkronizasyon çözümünün en son sürümüdür. HBS 3, verileri desteklenen bulut depolama hizmetlerine yedekleyebilir ve senkronize edebilir. Bu çözümler için, kullanıcılar artık bulut depolama alanı olarak Wasabi’yi seçebilir ve düşük maliyet ve yüksek performans da dahil olmak üzere çok yönlü avantajlardan yararlanabilirler.

Wasabi Hot Cloud Storage, sınırsız miktarda veriyi uygun şekilde depolayabilmenizi sağlayan kurumsal sınıf, katmansız, anında kullanılabilir bir bulut depolama çözümüdür. Wasabi, depolama uygulamaları, ağ geçitleri ve diğer platformlarla kullanım için S3 uyumlu bir arayüz sağlar. Wasabi, karmaşıklığı azaltmak ve şirketler ve işletmeler için maliyet öngörülebilirliğini artırmak için tüm bulut depolama hizmetlerini tek bir katmana getirir.