Menü

Kapat

İnsan Kaynakları

ORTUS, sistemli, ufku geniş, araştırmacı, yapıcı, işinde istekli ve dinlemeyi bilen, bildiğini savunan çalışanlar ile hedeflerine ulaşmayı amaçlar. Çalışanlarımızın izledikleri temel politikalar; dürüstlük ve açıklık olup, müşterilerimizin ve ilişkide olduğumuz diğer ticari kuruluşların uzun süreli güvenini sağlamaya ve memnuniyetini korumaya yönelik olmaktadır. 

ORTUS’lu olmak, katma değerli çözümleri, en iyi hizmet anlayışıyla sunan uyumlu bir takımın parçası olmaktır. Ortus’da daima güven, saygı, katılım ve işbirliği esastır. Yeniliklere açık olmak temel felsefelerimizdendir. 

ORTUS’un insan kaynakları ilkeleri; bünyesine çalışkan, yetenekli, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, onların gelişimlerine yardımcı olmak, bu sektörde kendilerine kariyer yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır. Çalışanlarımızdan, yaptıkları işin kalitesinde, müşterilerimize sunulan hizmet anlayışında, birlikte çalıştıkları arkadaşlarına olan tutum ve davranışlarında aynı titizliği ve yaklaşımı göstermeleri beklenir. 

info@ortusiletisim.com adresimize CV’nizi gönderebilirsiniz.